Hakkımızda

Remax Perfect , 2013 Yılında İstanbul Anadolu Yakasının nüfusunun en kalabalık yaşam alanı olan Kadıköy – Kazasker bölgesinde kurulmuştur.

Kurumsal bir firma olan Remax Perfect aynı zamanda da bir aile şirketidir. Brokerları Başak ve Bertan Köprüceli tarafından yönetilmektedir.Kurumsallıkta aile olmanın önemine değer verip, 7 seneyi aşkın bir süredir gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedirler.


Brokerlarımızdan Başak Köprüceli 1985 Şişli doğumlu Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Diğer brokerımız Bertan Köprüceli 1988 Şişli doğumlu Doğuş Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü mezunudur.

Yenilikçi , girişimci ve gayrimenkul sektöründe istikrarlı , yeni nesillere gelişen ve hızla değişen sektörde kalıcı iz bırakmak vizyonuna sahiptirler.

Gayrimenkul sektöründe müşterilerine ve danışmanlarına daha iyi hizmet sunabilmek için 400 m2 ofis ortamında 50 danışman kapasitesiyle,15’er kişilik 2 toplantı salonu ve eğitim seminer odalarıyla, farklı iç dizayn tasarımıyla ,modern ofis kategorisinde 2017 yılında Remax Türkiye tarafından birinci seçilmiştir.