FacebookAdwordsInstagram

Kozmetik Ürünleri Reklam Verme

Instagram, Facebook AdWords platformlarında sıklıkla yapmış olduğumuz işlemlerden bir tanesi, kozmetik ürün reklamlarını vermektir.

Bu platform aracılığı ile konulan yasakları delerek bütün piyasalarda çıktığımız reklamlardan bir tanesi de kozmetik ürünlerdir. Kozmetik ürünler reklam verme faaliyetlerinden yararlanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kozmetik ürünler reklam verme hususuna değineceğimiz bu makalemizde kısıtlamaya takılan reklam çalışmalarının nasıl çıkacağını göstermeye çalışacağız.

Reklam vermek, eskiden beri devam eden bir mal ya da hizmet tanıtma ve satış işlemlerini gerçekleştirme tekniğidir. Reklamlar ile genel itibariyle insanlara iletmek istediğiniz mesajı duyurur, markanızın tanıtım işlerini gerçekleştirir ve böylelikle tanınırlık yakalarsınız. İşte tam da bu aşamada karşımıza çıkan reklam hususları internet, radyo, televizyon ile billboardlardır. Günümüzde hem daha ucuz hem de daha hesaplı olması itibariyle internette reklam seçenekleri, hemen herkesi cezb etmektedir. İnternette reklam vermenin sağladığı avantajlar arasında:

  • Fayda ile maliyet hususunda diğer bütün reklamcılık modellerinden çok daha üstündür,
  • Kullanıcı ile direkt iletişime geçer, etkileşim mi içerisine girersiniz,
  • Aracı bir kurum ya da kuruluşa gerek olmadan çalışmalarımızı yürütürsünüz,
  • Kullanıcıya direkt bir şekilde ulaşım imkanına sahip olursunuz.

Günümüzün popüler faaliyetlerinden bir tanesi olan internet işleri açısından +18 ürün reklam verme hususunda da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kozmetik Ürünlerin Verilmesi

Kozmetik ürünler, Türkiye’de oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Herkes tarafından oldukça ilgi gösterilen bu ürünlerin reklamlarının yapılması ise ne yazık ki kısıtlanmıştır. Bu kısıtlamayı açmak ise tabii ki bizim işimizdir. Kozmetik ürünler AdWords reklamları ile beraber sadece birkaç dakika içerisinde sitemizden bizimle iletişime geçerek, işlemleri derhal başlatabilir ve böylelikle reklamlarınızın gün içerisinde yayına alınmasını sağlayabilirsiniz.

Kozmetik ürünler hususunda oldukça profesyonel bir şekilde çalışan ekip arkadaşlarımız, bütün reklam yönetim süreci içerisinde sizinle beraber iletişim halinde hareket edecektir. Bu hususta sizlere vereceğimiz destekler içerisinde;

  • Reklam bütçesini beraber oluşturmak,
  • Reklamda kullanılacak kelimeler eve sloganlara beraber karar vermek,
  • Ürün resmi hususunda fikir edinmek,
  • Reklamda hangi anahtar kelimelerin kullanılacağını açıklamak

Söz konusu bu konular, belli piyasalardan ilk kez reklam yayınlamanız durumunda sizler için yeni olabiliriz. Fakat profesyonel ekibimiz, bu işin içerisinde uzun senelerdir çalışmalarını yürüttüğü için tüm optimizasyonlar da sizlere destek olmakta ve olası bir reklam ayarlamalarında içine düşülecek bir yanlışım önüne geçmeye çalışacaktır.

İnstagram-facebook-Adwords Cloaker

Cloaker, yukarıda isimleri zikredilen platformlarda engele takılmış reklam verin başarılı bir biçimde çıkılmasını aracılık eder. Bu sistem aracılığı ile yasaklı kelimeler de çıktığınız bütün reklamlar, aracılığı ile alakalı yerde gösterilir. Anahtar kelime seçimi hususunda da oldukça özgür bir şekilde davranacağınız bu reklamlarda başarılı neticeler almanız ise son derece doğaldır.

Kozmetik Ürün Adwords Cloaker

Kozmetik ürünler reklam verme faaliyetlerinde kesinlikle Cloaker kullanılır. Adwords Cloaker ile yayına alınan reklamların akabinde ise son derece başarılı neticeler alınmakta ve böylelikle yalnızca kozmetik ürünleri değil, aynı zamanda +18 ürüne reklam verme işlemleri hususunda da gerekli olan hizmet sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu